Architekt Szczecin

71-804 Szczecin, Polska, Perłowa 19, Stołczyn

tel.: 609 643 717 | email: almisza@wp.pl |
Zapraszamy do kontaktu: poniedziałek - piątek 8:30-16:30 | Mapa: Architekt Szczecin

O firmie

Kilka słów o nas

architekt poznańA.M. Biuro Architektoniczne zostało założone w 2009 r. Ponad 10 letnie doświadczenie w branży projektowo – budowlanej pozwala na podjęcie każdego zadania projektowego.

Biuro projektowe zajmuje się projektowaniem wielobranżowym obiektów w zakresie wielu funkcji: budownictwo mieszkaniowe (budynki jednorodzinne i wielorodzinne), usługowe, przemysłowe wraz z niezbędnymi uzgodnieniami, opiniami czy ekspertyzami. Do wszystkich faz opracowania wielobranżowego angażowani są projektanci innych branż, posiadający odpowiednie uprawnienia projektowe, przynależą do odpowiednich Izb zawodowych.

Proces projektowania zawsze rozpoczyna się od dokładnego poznania potrzeb i upodobań klienta, dlatego do każdego projektu podchodzę indywidualnie i każdy jest wyjątkowy. Koncepcja tworzona jest tak długo, aż zostanie osiągnięte satysfakcjonujące rozwiązanie. Fachowa wiedza i doświadczenie, na której mogą Państwo polegać jest gwarancją rzetelności i profesjonalnie wykonanej usługi. Praca wspomagana jest niezawodnym sprzętem komputerowym oraz najnowszym licencjonowanym oprogramowaniem, za pomocą którego tworzone są projekty i realistyczne wizualizacje obiektów w rzeczywistym otoczeniu, co pomoże Państwu w ocenie procesu projektowego i podjęciu właściwych decyzji na każdym etapie. Wizualizacje tworzone są na potrzeby realizowanych projektów oraz materiałów promocyjnych.

Kompleksowa obsługa

Powierzając rolę reprezentanta w niekiedy skomplikowanym postępowaniu administracyjnym, nie muszą się Państwo martwić o załatwianie formalności niezbędnych do pozwolenia na budowę lub zgłoszenia. Szczegółowy zakres i kolejność podstawowych procedur znajdą Państwo w zakładce oferta.
oferta

Zawsze w ustalonym czasie

A.M. Biura Architektoniczne oferują profesjonalną jakość opracowań, które kończone są w ustalonym terminie. Zadowolenie dotychczasowych klientów zostało potwierdzone referencjami.
referencje

11495 711 total views,  1 views today