Architekt Szczecin

71-804 Szczecin, Polska, Perłowa 19, Stołczyn

tel.: 609 643 717 | email: almisza@wp.pl |
Zapraszamy do kontaktu: poniedziałek - piątek 8:30-16:30 | Mapa: Architekt Szczecin

Klienci o nas

W ramach projektów budynków mieszkalnych w Załomiu i Pucicach opracowane zostały wizualizacje 3D oraz materiały prezentacyjne do celów marketingowych. Powyższe opracowania projektowe spełniły oczekiwania P.B. CONCEPTBUD zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym, z uwzględnieniem ustalonego budżetu.

Rekomenduję A.M. Biuro Architektoniczne jako godną i odpowiedzialną firmę w branży projektowej.

Piotr Olszański
Prezes Zarządu

Potwierdzam, że latach 2008 – 2009 Pani Architekt Alicja Misztal w ramach pracy na rzecz Przedsiębiorstwa Budowlano – Montażowego SCANBET Sp. z o. o. wykonała opracowania projektowe obiektów zrealizowanych na terenie Zakładu Prefabrykacji P.B-M. SCANBET Sp. z o. o. przy ul. Fabrycznej 1 w Chociwlu.

Polecam pracownię Pani architekt Alicji Misztal A.M. Biuro Architektoniczne jako firmę kompetentną i godną zaufania. Wszystkie projekty zostały wykonane w ustalonym terminie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, z zastosowaniem rozwiązań technicznych i funkcjonalnych spełniających wymogi i specyfikę Zakładu Produkcyjnego. Ponadto Pani Alicja Misztal wykazała się dużą znajomością zagadnień formalnych niezbędnych przy kierowaniu postępowań administracyjnych w instytucjach i urzędach.

Andrzej Marczak
V-ce Prezes Zarządu

AM Biuro Architektoniczne Alicja Misztal z siedzibą w Szczecinie wykonało na podstawie umowy Morskiej Stoczni Remontowej S.A. w Świnoujściu prace, które obejmowały swym zakresem:

Wykonanie dokumentacji projektowej remontu elewacji zewnętrznej pierwszego piętra budynku SB-39 o wymiarach 30x18x7 m, znajdującego się w Morskiej Stoczni Remontowej S.A. Projekt zawiera część opisową, obliczenia, rysunki konstrukcyjne dla pierwszego piętra budynku oraz kosztorys nakładczy i inwestorski dla całego budynku.

Powyższe prace wykonane zostały terminowo i rzetelnie z dostarczeniem odpowiednich dokumentów.

Rafał Kita
Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Gmina Rewal ma przyjemność zarekomendować firmę A.M. Biuro Architektoniczne Alicja Misztal z siedzibą w Szczecinie przy ul. Perłowej 19, jako solidnego i rzetelnego partnera.

Powierzone zadania zostały wykonane terminowo, zgodnie z wyznaczonymi parametrami i oczekiwaniami Zamawiającego. Zgodnie z powyższym polecam usługi Pani architekt Alicji Misztal każdemu, kto ceni profesjonalizm i trafność rozwiązań.

Robert Skraburski
Wójt Gminy

Pani mgr inż. arch. Alicja Misztal wykonywała dla Urzędu Miasta Świnoujście opracowanie projektowe pn. Koncepcja programowo-przestrzenna zabudowy mieszkaniowej przy ul. Kadm. Włodzimierza Steyera w Świnoujściu. Opracowanie zostało wykonane zgodnie z umową o prace projektowe w terminie. Koncepcja dotyczyła zagospodarowania terenu oraz architektury projektowanych obiektów w kwartale śródmiejskim o powierzchni ok. 1,5 ha i była sporządzona profesjonalnie pod względem merytorycznym i edytorskim.

Joanna Smalc
Naczelnik wydziału urbanistyki i architektury

Zaświadczam, że firma A.M. Biuro Architektoniczne Alicja Misztal z siedzibą w Szczecinie wykonywała na zlecenie z naszym Zakładem opracowanie projektowe p.n „Zmiana II koncepcji architektoniczno – urbanistycznej zabudowy mieszkaniowej przy ul. K. W Steyera w Świnoujściu budynku komunalnego na 48 lokali”.

Firma A.M. Biuro Architektoniczne Alicja Misztal z siedzibą w Szczecinie powierzone zadanie wykonała terminowo i zgodnie z zaleceniami.

Artur Ćwik
Dyrektor

Niniejszym potwierdzam, że firma A.M Biuro Architektoniczne Alicja Misztal w latach 2009 – 2010 przygotowała na nasze zlecenie projekty architektoniczne ośmiu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, bliźniaczych, dwukondygnacyjnych z podpiwniczeniem przy ul. Belgijskiej w Szczecinie.

Prace przeprowadzone przez A.M Biuro Architektoniczne Alicja Misztal wykonane zostały z należytą starannością, tym samym z pełną odpowiedzialnością polecamy Pracownię Pani Arch. Alicji Misztal jako rzetelnego partnera, świadczącego usługi w zakresie przygotowywania i opracowania wielobranżowych dokumentacji budowlanych.

Zbigniew Piecka
Wiceprezes

Oświadczam, ze Pani architekt Alicja Misztal wykonała projekt zmiany funkcji lokalu użytkowego na fitness klub „FitLady” przy ul. Iwaszkiewicza 99 w Szczecinie.

Polecamy AM Biuro Architektoniczne jako firmę godną zaufania i realizującą przedmiot umowy w założonym terminie, rzetelnie i należytą starannością.

Iwona Frankowska
Właściciel

W latach 2007 – 2010 Pani mgr inż. arch. Alicja Misztal opracowała dokumentacje projektowe budynku mieszkalno – usługowego z NZOZ w formie zabudowy śródmiejskiej przy ul. 3-go Maja 46 w Nowogardzie. W zakres zlecenia wchodził kompleksowy projekt architektoniczny budynku o powierzchni użytkowej ponad 1300 m2. Podczas trwania współpracy Pani architekt przygotowała wiele wariantów koncepcyjnych w celu wybrania najbardziej optymalnego rozwiązania i najciekawszego rozwiązania architektonicznego.

Usługi pracowni A.M. Biuro Architektoniczne Alicja Misztal są godne polecenia z uwagi na duże zaangażowanie, rzetelność oraz nastawienie na zadowolenie i satysfakcję klienta.

Bożena Szulejko
Właściciel

Firma projektowa A.M. Biuro Architektoniczne Alicja Misztal wykonała dokumentację projektową p.n. „Projekt przebudowy, rozbudowy ze zmianą sposobu użytkowania z budynku mieszkalnego na budynek hotelowo-restauracyjny oraz projekt przebudowy ze zmianą sposobu użytkowania budynku gospodarczego na garaż przy ul. Świętoborzec 1 w Łobzie”. Zadanie projektowe wykonane zostało rzetelnie i terminowo. Należy również zaznaczyć sympatyczną i w pełni komunikatywną współpracę w czasie trwania prac projektowych.

Biuro architektoniczne prowadzone przez architekt Panie Alicję Misztal mogę zarekomendować jako solidną firmę, która podeszła z zaangażowaniem do powierzonego zlecenia.

Jolanta Bonkowska-Misiak
Właściciel